Categories :

Vodafone MEB Pro tarifesi nedir?

Vodafone MEB Pro tarifesi nedir?

MEB Mobil Bilgi Servisi kapsamında abonelik vergiler dahil aylık 2.5 TL ile, her bir başarılı sorgulama vergiler dahil 1 TL ile ücretlendirilir.

8383 e nasıl mesaj atılır?

OGRENCI TCKIMLIK NO yazıp 8383’e göndererek paket aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Çocuğunun eğitim ve okul durumu hakkında her türlü bilgiyi doğru kaynaktan almak isteyen velilerin kullanabileceği bilgi servisidir. ​Veli Bilgilendirme SMS Servisi aboneliği aylık 2,5 TL’dir.

8383 e nasıl kayıt olunur?

Üye olmak için cep telefonunuzdan, eğitim bilgilerini almak istediğiniz öğrencinin, T.C. Kimlik Numarasını yazarak 8383’e göndermeniz yeterlidir. MEB Mobil Bilgi Servisi’ne hangi kanallardan üye olabilirim? MEB Mobil Bilgi Servisi’ne SMS yoluyla üye olabilirsiniz.

MEB 8383 nedir?

Yardım: Servisle ilgili bilgi alabilmek için YARDIM yazıp 8383’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. MEB Mobil Bilgi Servisine abonelik vergiler dahil aylık 2,5 TL’dir. Sorgulama komutlarını kullanarak yapılacak sorgulamalarda 8383 kısa numarasına gönderilen her SMS vergiler dahil 1 TL olarak ücretlendirilir.

EBA 8 GB internet Vodafone nasıl yapılır?

EBA yazıp 5555’e SMS göndererek başvuru sürecini başlatabilecekler. “BİP” uygulamasındaki “Keşfet” menüsü altındaki EBA kanalını takip ettikten sonra mesaj gönder bölümünde bulunan Hemen Kazan seçeneği içerisinde başvuruda bulunarak hizmetten yararlanmaya başlayabilir.

Vodafone EBA 8 GB internet nasıl kullanılır?

Kampanya kapsamında eba.gov.tr ve EBA mobil uygulamasında kullanılması için her ay aylık yurt içi 8 GB ücretsiz internet hakkı sunulacaktır. Kampanya kapsamında Faturalı abonelerin EBA yönüne kalan bilgisini öğrenmek için KALAN yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

MEB sms nasıl yapılır?

Bunun için üye olmanız yeterlidir. Servise üye olmak için: ÖĞRENCİ TC KİMLİK NUMARASINI yaz 8383’e gönder. Servise üye olan ya da üye olmayan tüm kullanıcıların yapacakları her bir sorgulama için 1 TL ücretlendirme yapılır.

8383 sms başvuru sistemi nedir?

E-okul veli bilgilendirme sistemi çocuğunuzun e-okula girilen bilgilerini sms ile almanızı sağlayan bir hizmettir. Tüm operatörlerden aylık 2 TL karşılığı (Turkcell, Vodafone, Avea) bu hizmeti başlatmak için çocuğun TC kimlik numarasını yazıp 8383 ‘e göndermeniz yeterlidir.

MEB e nasıl abone olunur?

MEB Mobil Bilgi Servisine abone olmak için, bilgisi alınmak istenen öğrencinin; TC Kimlik Numarası yazılarak 8383 e kısa mesaj gönderilir.

8383 SMS başvuru sistemi nedir?

8383 kimin numarası?

Milli Eğitim Bakanlığı, ”8383 Mobil Bilgi Servisi”ni hayata geçirdi. Servisle resmi ve özel okullardaki öğrencilerin e-okul sistemine girilen devamsızlık, sınav tarihleri, sınav sonuçları, karne notları, diploma notu, nakil ve okul kaydıyla ilgili veriler, kısa süre içinde mesajla velilere bildirilecek.

8383 numarası kime ait?

İşte detayları: 8383 mesajı Milli Eğitim Bakanlığı’ndan geliyor.